ZBER POUŽITÝCH BATÉRIÍ S RECYKLOHRAMI
Vyzývame žiakov a učiteľov našej školy, ktorí zbierali doma použité batérie, aby to čo vyzbierali doniesli do 20.6. do kabinetu č. 205 Ing. Erikovi Lazárovi a zapojili sa tak do zbierky s RECYKLOHRAMI.
Trieda alebo jednotlivci, ktorí donesú najviac batérií budú odmenení !!!
ĎAKUJEME
Related Posts
Akadémia ZSSK
- 3. októbra 2025
Navrhni logo pre elitný tím športovcov
- 10. februára 2021
Pohár silnoprúdara
- 14. októbra 2020
Pišqworky – školské kolo
- 14. októbra 2021
ENERSOL
- 14. októbra 2020






