V mesiaci január sa uskutočnilo medzitriedne kolo súťaže prezentácií na tému Zelená doprava. Do súťaže sa zapojili žiaci I.D a I.P triedy. Vo svojich prezentáciách predstavili nové aj súčasné projekty mestskej dopravy , ktoré nielen zabezpečujú kvalitu a dostupnosť dopravy pre všetkých, ale zároveň chránia kvalitu života a životného prostredia.
Všetkým súťažiacim ďakujeme za zaujímavé prezentácie.
Ing. Durná Miriam, Ing. Veľasová Martina
Related Posts
Akadémia ZSSK
- 3. októbra 2025
Navrhni logo pre elitný tím športovcov
- 10. februára 2021
Dobrovoľnícka činnosť na Obišovskom hrade
- 30. mája 2024
Veľkonočné prázdniny
- 29. marca 2026
Zenit v elektronike
- 21. decembra 2022







