Študent druhého ročníka Šimon Šimko z II.E sa 30.4.2025 zúčastnil Študentskej konferencie na UPJŠ v Košiciach so svojou prácou.
Aj v konkurencii vysokoškolákov našu školu vzorne reprezentoval a získal Cenu dekana a Čestné uznanie.
Ďakujeme mu za výbornú reprezentáciu našej školy.
Related Posts
Akadémia ZSSK
- 3. októbra 2025
Navrhni logo pre elitný tím športovcov
- 10. februára 2021
Zber starých mobilov
- 3. novembra 2023
Hurá prázdniny
- 1. júla 2021
Výsledky súťaže iBOBOR 2022
- 25. novembra 2022








