Ako už tradične koncom každého školského roka vyzývame žiakov a učiteľov našej školy, ktorí zbierali doma použité batérie, aby to čo vyzbierali doniesli do 21.6. do kabinetu č.205 Ing. Erikovi Lazárovi a zapojili sa tak do zbierky s RECYKLOHRAMI.
Trieda, alebo jednotlivci, ktorí donesú najviac batérií budú odmenení !!!
ĎAKUJEME
Related Posts
Akadémia ZSSK
- 3. októbra 2025
Navrhni logo pre elitný tím športovcov
- 10. februára 2021
Súťaž – dopravné prostriedky
- 19. februára 2021
Školská teqballová liga SŠ
- 31. marca 2025
Zahraj sa na archekológa
- 8. októbra 2024








