Aj keď sú známky už uzavreté, posledná súťaž v tomto školskom roku – Objav PEDAS na Žilinskej univerzite – bola pre nášho žiaka Šimona Šimka z III. E úspešná. Získal krásne 4. miesto a pochvalu od ministra dopravy Slovenskej republiky.
Ďakujeme za reprezentáciu a srdečne blahoželáme.








